Služby a ceny

Díky malým rozměrům našich vozů Multicar M25, se dostaneme i do málo přístupných míst. Pokud potřebujete odvézt suť a zde jsme pro Vás připraveni s našimi kontejnery.

Nabízíme:

  • dovozeme stavební materiál jako písek, beton, štěrk, kačíre, kamení, hlína, drť, apod.
  • provádíme vyklízení domů, bytů, světlíků, půd od holubího trusu
  • odvoz biologického odpad jako např. větve, listí, tráva, apod.
  • v případě potřeby odpad sami naložíme
  • dostupnost 24 hodin, po dohodě jezdíme soboty, neděle i svátky
  • provádíme veškeré bourací práce ručně i strojem
  • jezdíme po celé Praze a blízském okolí
  • z malých dvoru a úzkých uliček je odvoz suti a doprava veškerého materiálu malým vozem Multicar M25 nejsnadnějším řešením

Možnost manipulace kontejneru na europaletě:

Odvoz suti Multikárou 01

Možnost dopravy materiálu na paletě

Multicar Odvoz suti Multikárou

Více fotografií najdete v naší galerii.

Zajistímě stěhování bytů, domácností, firem, archívů, kanceláři, starožitností, nábytku i cenin, nábytku, menšího i většího, stěhování trezorů, dílen, skladů, strojů, rodinných domů. Odvezeme cokoliv, zavolejte a poraďte se s námi.

Naše společnost působí na trhu v oboru odvozu sutí, odpadu, zeminy a dalšího materiálu od roku 1991. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně, vždy se plně přizpůsobíme jeho přáním a požadavkům.

Ceník odvozu Multicar M25

Odvoz suti 1 kontejner (cca 1,5m³)
od 1.000,- Kč
Odvoz směsné suti 1 kontejner (cca 1,5m³) od 1.500,- kč
Doprava a dovoz materiálu
od 600,- kč / hod

Nestandardní doprava, dovoz a odvoz dle dohody.
Nejsem plátce DPH.

Pro více informací nás kontaktuje.

Novinky a informace

Prodám multikáru M25 se třemi kontejnery

Prodám multikáru M25 se třemi kontejnery. Vozidlo je skoro každý den v provozu, tak ze je plně funkční. Motor je po g.o. a převodovka též, nástavba je cca. rok po celkovém přefutrování. Pěkný stav. Cena: 155 000 Kč

Více zde

2. 9. 2013

Odvoz suti Tůma

Naše firma se již několik let zabývá odvozem suti a zároveň dopravou malym vozem Multicar M25. Naší předností, je celkově malý, uzký rozměr kontejneru a to nám umožnuje odvoz suti a dopravu materiálu z prostoru,kde se i stěží dostane osobní automobil. Zabýváme se převážně přepravou po Praze a blízkém okolí. Z malých dvoru a úzkých uliček je odvoz suti a doprava veškerého materiálu malým vozem Multicar M25 nejsnadnějším řešením.

Více zde

11. 5. 2013

Historie vozu Multicar

Multicar je značka víceúčelového vozidla a nosiče nástaveb, který vyrábí stejnojmenná firma v duryňském městě Waltershausen. Výrobce vozidel Multicar je dnes součástí firmy Hako, specialisty na komunální techniku. Multicar je v současnosti jediná značka vozídel, která přežila z bývalého kombinátu IFA.

Více zde

1. 6. 2013